Marki, ul. Piłsudskiego 119 IIp

E-mail: info@kidsfunmarki.pl

tel. 604 085 255

Regulamin Przyjęć Urodzinowych w Sali zabaw „Kids & Fun”

Organizator: Sala zabaw „Kids & Fun”
Uczestnik urodzin – dziecko w wieku 1-12 lat, które zostało zgłoszone do wejścia na salę zabaw; zaproszone starsze dziecko jeżeli korzysta z atrakcji, animacji w Sali zabaw. Zamawiający – osoba która wpłaca zadatek na poczet przyjęcia urodzinowego oraz rezerwuje urodziny. Osoba, która ukończyła 18 lat i sprawuje faktyczną opiekę
nad dzieckiem podczas pobytu w Sali zabaw.

Postanowienia ogólne:

1. Rezerwacja wstępna terminu przyjęcia urodzinowego może być dokonana osobiście, telefonicznie lub drogą mailową.
2. Przed dokonaniem rezerwacji należy zapoznać się z Regulaminem Sali Zabaw Kids & Fun oraz Regulaminem Przyjęć Urodzinowych Sali zabaw Kids& Fun.
3. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 200 zł w recepcji Sali zabaw lub na rachunek bankowy:
DAWLER Agnieszka Roszkowska,
Alior Bank 46 2490 0005 0000 4500 6034 0146
Rezerwacja terminu przyjęcia – bez wpłacenia zadatku przez Zamawiającego ważna jest przez 5 dni kalendarzowych od momentu złożenia rezerwacji wstępnej. W razie braku zadatku w terminie, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.
4. Zadatek wpłacony jest przez Zamawiającego na konkretną datę, godzinę przyjęcia urodzinowego i jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji z imprezy urodzinowej w terminie krótszym niż 7 dni od planowanej daty uroczystości.
5. Płatność całkowitą, pomniejszoną o wpłacony zadatek, Zamawiający reguluje po zakończeniu przyjęcia gotówką lub kartą płatniczą w recepcji Sali zabaw.
6. Minimalna ilość dzieci biorąca udział w przyjęciu urodzinowym wynosi 10 osób. W przypadku mniejszej ilości dzieci obowiązuję płatność za dziesięcioro uczestników.

Przyjęcie:

1. Przyjęcie urodzinowe odbywa się w pokoju urodzinowym, który znajduje się w Sali zabaw.
2. Przyjęcie urodzinowe zaplanowane jest na 2 godziny. Czas liczony jest od ustalonej godziny, nie od momentu zebrania się gości. W tym czasie udostępniany jest pokój urodzinowy oraz konstrukcja zabawowa Sali zabaw. W razie chęci przedłużenia zabawy ustalamy szczegóły z obsługą sali. Możliwość przedłużenia wynajęcia sali urodzinowej jest uzależniona od dostępności sali.
3. Jeżeli klient nie zgłosi się w ciągu 30 minut po zakończonej imprezie urodzinowej do recepcji w celu rozliczenia się, automatycznie zabawa zostaje przedłużona na kolejną godzinę zgodnie z cennikiem obowiązującym tego dnia.
3. W pokoju urodzinowym dostępne są: krzesełka dla dzieci, nakrycia, poczęstunek oraz napoje dla dzieci, w zależności od wybranego pakietu.
4. Za uczestnika urodzin uważa się dziecko, które ukończyło pierwszy rok życia. Osoby powyżej 12 roku życia zaproszone na przyjęcie, korzystające z atrakcji i/lub animacji w Sali zabaw również uwzględniane są w rozliczeniu urodzin.
5. Zamawiający zobowiązany jest do powiadomienia Organizatora telefonicznie bądź osobiście o zmianach dotyczących liczby gości, pakietu, dodatkowych atrakcji minimum 2 dni przed planowanym przyjęciem.
6. Przekąski w trakcie przyjęcia urodzinowego przeznaczone są wyłącznie dla dzieci będących uczestnikami przyjęcia. Poczęstunek może być spożywany wyłącznie w pokoju urodzinowym.
7. Zabrania się przynoszenia przez Zamawiającego: własnego jedzenia i picia (kawy, herbaty, termosów z wodą, pizzy itp.) – wyjątek stanowi pakiet Standard.
Istnieje możliwość wniesienia tortu urodzinowego, za który Zamawiający ponosi wyłączną odpowiedzialność. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne należy okazać paragon za zakupiony tort.
8. Gorące napoje (kawa, herbata, czekolada) serwowane są za dodatkową opłatą w znajdującej się na terenie kawiarni Sali zabaw. Istnieje możliwość zamówienia poczęstunku dla rodziców.

 

 Bezpieczeństwo:

1. Za bezpieczeństwo dziecka podczas przyjęcia urodzinowego odpowiedzialność ponosi osoba, która ukończyła 18 lat i sprawuje faktyczną opiekę nad dzieckiem podczas pobytu w Sali zabaw.
2. Dzieci uczestniczące w przyjęciu urodzinowym bez opiekuna, pozostają pod opieką Zamawiającego.
3. Zamawiający zobowiązany jest do przekazania dziecka kończącego zabawę jego prawnemu opiekunowi lub osobie do tego upoważnionej.
4. Zamawiający opuszcza Salę zabaw po uprzednim przekazaniu wszystkich dzieci uczestniczących w przyjęciu ich prawnym opiekunom oraz rozliczeniu się za organizację urodzin.
5. W trakcie przyjęcia urodzinowego Sala zabaw pozostaje dostępna dla klientów indywidualnych, z wyjątkiem wniesienia dodatkowej opłaty za wynajęcie sali na wyłączność.
6. W czasie przyjęcia urodzinowego obowiązuje Regulamin Kids & Fun. Informacje dotyczące pakietów urodzinowych i opis urodzin zawarte są na stronie internetowej www.kidsfunmarki.pl oraz w Sali Zabaw u obsługi.

 

Odwiedź naszą stronę i polub nas na facebooku

facebook.com/Kidsfunmarki/
www.kidsfunmarki.pl