UWAGA! Ten serwis wykorzystuje cookies i podobne technologie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

1. Urodziny organizowane są od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:30-18:30; w piątki, soboty i niedziele w godzinach 11:00-13:00, 14:00-16:00; 16:30-18:30. Na urodziny przychodzimy punktualnie, z dużym zapasem uśmiechu i dobrego humoru.

2. Przyjęcie urodzinowe trwa 2 godziny, w razie chęci przedłużenia zabawy ustalamy szczegóły na miejscu. Możliwość przedłużenia wynajęcia sali urodzinowej jest uzależniona od dostępności sali. Ceny za przedłużenie podane są na stronie internetowej.

3. Jeśli klient nie zgłosi się w ciągu 30 min po zakończonej imprezie urodzinowej do recepcji w celu rozliczenia się, automatycznie zabawa zostaje przedłużona na kolejną godzinę zgodnie z cennikiem obowiązującym tego dnia.

4. Minimalna ilość dzieci biorąca udział w przyjęciu urodzinowym wynosi 10 osób w weekend (piątek, sobota, niedziela) 6 osób od poniedziałku do czwartku. W przypadku mniejszej ilości obowiązuje płatność za dziesięcioro lub sześcioro dzieci. Za każde kolejne dziecko pobierana jest oplata według cennika

5. W czasie przyjęcia urodzinowego obowiązuje Regulamin KIDS&FUN, ze szczególnym uwzględnieniem zasady, iż odpowiedzialność za dzieci podczas przyjęcia urodzinowego ponoszą Rodzice / Opiekunowie/Zleceniodawca

6. Na przyjęcie urodzinowe nie wnosimy żywności i napojów z wyjątkiem tych, które zostały zakupione w Restauracji placu zabaw. Istnieje możliwość zamówienia tortu podczas rezerwacji przyjęcia urodzinowego.

7. KIDS & FUN zobowiązany jest do przygotowania poczęstunku dla dzieci w cenie urodzin, dodatkowo można zamówić poczęstunek dla rodziców.

8. Prezenty dla Jubilatów można zostawić w salkach urodzinowych.

9. Prosimy o punktualne przybycie, co umożliwi sprawną organizację przyjęcia.

10. KIDS & FUN nie odpowiada za rzeczy pozostawione przez klientów na terenie placu zabaw.

11. Zadatek za przyjęcie urodzinowe wynosi 100 zł . W przypadku odwołania imprezy jest bezzwrotny. W przypadku braku wpłaty zadatku po upływie 3 dni roboczych rezerwacja jest automatycznie anulowana Rezerwacja w 4 krokach - sprawdź na stronie internetowej kindsfunmarki.pl dostępność terminu. - Zarezerwuj termin - Wpłać zadatek przelewem na konto bankowe, gotówką lub kartą na sali zabaw. - Zadzwoń, przyjdź lub wyślij wypełniony kwestionariusz potwierdzający szczegóły dotyczące organizacji urodzin.

12.Rozliczenie następuje po zakończeniu przyjęcia. Oświadczam iż zapoznałem/am się z powyższym regulaminem i zobowiązuję się go przestrzegać